Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/r94426/domains/apartmentdelux.com/public_html/index.php on line 207
ornament

Apartment Deluxis on Teie käsutuses kõigi mugavustega luksuslik apartment läbi 3 korruse ja katusekambri. Korteris on 5 eraldi magamistuba kokku voodikohtadega 8 täiskasvanule.

1. korrus: 1,2 m lai voodi
2. korrus: 1,6 m lai voodi
3. korruse sviidi väike magamistuba: 0,9 m lai voodi
3. korruse sviit: 1,8 m lai voodi
Katusekamber: 1,8 m lai voodi (ruum on madal)

Köök koos rõduga asuvad 2. korrusel

ESIMENE KORRUS

Meeldiva sisustusega, ühe voodikoha, WC ja dushiga tuba.


TEISE KORRUSE MAGAMISTUBA

Vahekardinaga eraldatud kaks tuba. Kahekohaline kaunis voodi ning elutoas kirjutuslaud, tugitool. saun, dušš ja WC kohe toa kõrval trepihallis.

KÖÖK 2. KORRUSEL

Täisvarustuses kaasaegse tehnikaga köök, mis puhkuse ajal toidu valmistamise tõeliselt mugavaks muudab. Asub teise korrusel. Hubasust pakub puuküttega pliit. Lisaks televiisor, suur külmik, stiilsed söögilaud ja toolid. Köögist pääseb avarale rõdule ning köögiaknast avaneb vaade vanalinnale.


SAUN

Saunamõnusid saab nautida teisel korrusel, sissepääs otse trepihallist. Sauna eesruumis WC, dušš. Elektrikeris soojeneb kiiresti ja mugavalt, pakkudes mõnusat leili.

TREPIHALL

Maja läbib laiade astmete ja mugava sammuga trepp, mis on kerge igas vanuses inimesele ning turvaline ka lastele.

KOLMANDA KORRUSE SVIIT
Kolmandal korrusel on läbikäidavate tubadega sviit: Sviiti alustab väike magamistuba 1-kohalise voodiga. Järgneb luksuslik magamistuba laia voodiga 2 inimesele, stiilse kirjutuslaua, mõnusa kiiktooli ja hubase kaminaga. Sellele järgneb luksuslik vannituba kahekohalise mullivanniga. Suurest magamistoast läheb ka trepp katusekambrisse, kus on TV, 2-kohaline voodi ja aknast avaneb vaade hoovile ning vanalinnale.

SVIIDI VÄIKE MAGAMISTUBA

SVIIDI VANNITUBA

KATUSEKAMBER

VÄLISVAATEDApartment Delux, Tolli 8-3, tel: 5050 000, E-mail: info(at)apartmentdelux.com